novetvare slovensky novetvare english
novetvare na facebooku

1. ONLINE CASTINGOVÁ AGENTÚRA
RÝCHLY KONTAKT:
Mobil: 0911 897 896
(prac. dni od 10:00 - 17:00)
Mail: agentura@NoveTvare.sk
Adresa: Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, BRATISLAVA

casting

Chyťte svoju šancu v reklamách, TV, modelingu, fotomodelingu a komparze.


BRATISLAVA - Registračný casting!  

December:

1. termín 04.12.2019 (streda) kedykoľvek v čase od 15:00 do 18:00 hod.

2. termín 11.12.2019 (streda) kedykoľvek v čase od 15:00 do 18:00 hod.

3. termín 18.12.2019 (streda) kedykoľvek v čase od 15:00 do 18:00 hod.

Prosíme, prečítajte si bližšie info, či sa niečo platí, ako sa máte pripraviť atď.

Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, Bratislava - navigácia info nižšie
Parkovanie: zadarmo pred budovou

 

Ako sa dostanete na casting do Refinery Gallery?
- MHD: Zástavka Refinery gallery (70, 87, 70, 77, 74)
- Z Hlavnej autobusovej stanice Nivy choďte autobusom č. 70. Vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova - bývalá fabrika. A ste tu! :-)
- Z Hlavnej železničnej stanice choďte priamym spojom autobusom č. 74. Ďalšou možnosťou je autobus č. 210. Na Hlavnej autobusovej stanici Nivy v tomto prípade však prestúpte na autobus č. 70. V oboch prípadoch vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova - bývalá fabrika. Vitajte! :-)
- Ďalšie spoje vrámci Bratislavy: 87 (z Petržalky), 77 (Slovnaft).
- Autom smerom von z mesta - choďte smer Slovnaft. Ako miniete po pravej ruke Pohotovosť, Slovnaft, veľké parkoviská s bielym oplotením, po autobusovej zástavke zabočte hneď vpravo a choďte do areálu parkovísk s bielym oplotením. Sledujte tabule Rafinery Gallery. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna bývalá fabrika. A ste tam! :)
- Autom smerom z Ružinova, Biskupíc, Šamorína - choďte smer Slovnaft. Na druhej odbočke vľavo od Kauflandu je začiatok Slovnaftu, nachádza sa tam vstup pre nákladné autá, špedícia. Zabočte tam a hneď po pravej strane choďte na veľké parkovisko s bielym oplotením. Sledujte tabule Rafinery gallery. Za oranžovou budovou sa bude nachádzať čierna bývalá fabrika. A ste na mieste! :)

refinery galleryKOŠICE - 
Registračný casting!
 


December:

17.12.2019 (utorok)  kedykoľvek v čase od 15:00 do 18:00 hod

Rastislavova 68, bývalá budova Kerimaxu, vchod z parkoviska
Hľadajte: Atelier Photographic ideas 

Prosíme, prečítajte si bližšie info, či sa niečo platí, ako sa máte pripraviť atď. 

KerimaxNITRA - Registračné a modelingové castingy 

December:

16.12.2019 (pondelok) kedykoľvek v čase od 15:00 do 18:00 hod

Zámocká koruna u Hoffera, Svätopluková 2, 949 01, Nitra

Prosíme, prečítajte si bližšie info, či sa niečo platí, ako sa máte pripraviť atď.


Máte na to, aby ste sa aj vy uplatnili?

•    Povedal Vám už niekto, že ste zaujímavý typ?
•    Chcete si (často slušne) privyrobiť?
•    Chcete sa stať známou modelkou/modelom alebo hercom?
•    Máte radi nové veci? Spoznávate radi nové miesta, ľudí?
•    Zaujíma vás svet zákulisia filmov, TV, reklám či šoubiznisu?
•    Radi by ste to skúsili v reklamách, komparze, filmoch, TV či na svetových mólach?

Ak ste odpovedali na otázky aspoň 3 x ÁNO, máte najvyššiu pravdepodobnosť uplatniť sa! Príďte sa zaregistrovať na niektorý z castingov. Len tak dáte o sebe svetu vedieť.

Čo získate registráciou?:
•    Profil v prvej a najväčšej online castingovej agentúre www.Nove-Tvare.sk.
•    Dozvedia sa o vás reklamné agentúry, produkčné firmy, režiséri, fotografi, filmové štúdia, televizie, atď.  
•    Váš profil bude prístupný celému svetu. Mnohokrát nás klienti kontaktujú už priamo s výberom ľudí, ktorých našli na tejto stránke.
•    Návštevnosť stránky www.Nove-Tvare.sk je veľmi vysoká. Už to je záruka, že si vás môžu všimnúť dôležití ľudia a firmy. 
•    E-mailom budete dostávať ponuky. Odpoviete len na tie, ktoré vás zaujmú. Sami rozhodnete o tom, čo chcete robiť.
•    Staňte sa aj Vy novou tvárou a najlepšia agentúra sa o Vás profesionálne postará. (Vybavujeme zmluvy, letenky, castingové fotografie, booky,...)

Ako sa prihlásiť do agentúry www.Nove-Tvare.sk?
Je to veľmi jednoduché. Príďte na niektorý z nižšie zverejnených castingov, kedykoľvek v uvedenú dobu. Nemusíte sa vopred hlásiť. Príjdite sami, alebo kľudne aj so známymi či rodinou. Porozprávame sa o Vašich možnostiac a v ktorých oblastiach (ako modeling, fotomodeling, hostessing, reklama, TV, film atď.) sa môžete uplatniť. 
Ak máte svoje profesionálne fotografie, vyplňte prosím VIP dotazník (nižšie) a ten nám pošlite spolu s fotkami e-mailom na agentura(zavináč)novetvare.sk. Zhodnotíme, či sú fotky vhodné. Ak áno, zadarmo Vám zverejníme profil.

Osobné údaje
Buďte kľudní, zverejníme len Vaše fotky, veľkosť topánok, miery, výšku, farbu vlasov a očí. Vaše kontaktné údaje budú pre verejnosť tajné. Kto Vás bude chcieť na fotenie či natáčanie, ten musí kontaktovať nás, aby sme si preverili jeho serióznosť. Ak máte náhodou obavy z toho, že budete mať profil na internete, potom nemôžete mať profil ani na Facebooku, posielať e-maily či používať smartphone.

Ako sa pripraviť na fotenie?
Fotografovanie je jedna z najdôležitejších vecí. Preto príjdite prosím upravení, dámy rozpustené vlasy, ženy voľte jemný make-up. Oblečenie voľte také, v ktorom dobre vyzeráte. Pozor - vrchný odev nech je jednofarebný a bez nápisov. Fotograf odfotí len to čo vidí, dbajte preto prosím na svoju úpravu.

Platí sa? Čo je zadarmo?
1. Za zhotovenie 10 castingových fotografií sa hradí 20 Eur. (Na stránke vo Vašom profile budete mať zverejnených 10 fotografií, tie Vám zašleme aj na Váš e-mail.) 
2. Za zhotovenie 30 castingových fotografií sa hradí 30 Eur. (Na stránke vo Vašom profile budete mať zverejnených cca 30 fotografií, tie Vám zašleme samozrejme aj na Váš e-mail. Fotky môžete využiť na akýkoľvek účel, ako do životopisu, vytlačenie pre rodinu, na Facebook, Instagram atď.)
3. Keď radikálne zmeníte svoj imidž, alebo detičky vyrastú, cena prefotenia je 8 Eur
4. POZOR NOVINKA! Ľudia nad 55 rokov (po predložení Občianskeho preukazu) majú zhotovenie 10 fotografií a vytvorenie profilu v hodnote 20 Eur zadarmo
5. POZOR NOVINKA! Vyštudovaní ale aj amatérski herci (oba po predložení príslušného dokladu či hodnoverného dôkazu) majú zhotovenie fotografií a vytvorenie profilu zľavnené na 10 Eur!
6. Vytvorenie profilu na stránke www.Nove-Tvare.sk máte zadarmo, ak už máte nové a profesionálne fotografie a vyplnili ste VIP on-line formulár (na spodu tejto stránky). Apelujeme na to, že fotografie musia byť profesionálne z fotoštúdia, v počte min. 5 ks. Fotografie musia zahŕňat zábery tváre a celej postavy. Fotografie musia byť veľké cca 300 kB/ks. Vyhradzujeme si právo nekaceptovať fotografie bez udania dôvodu. Vyplňte prosím najprv VIP formulár, ten Vám príjde na e-mail a ten zašlite s priloženými fotografiami na agentura(zavináč)novetvare.sk
7. Váš profil v oboch prípadoch bude zverejnený do týždňa.

Za fotenie sme si začali pred pár rokmi účtovať, dovtedy sme Vám všetky služby poskytovali zadarmo. Stretávali sme sa však aj s mnohými ľuďmi, ktorí nemali seriózny záujem o spoluprácu. Prišli na casting, nafotili sme ich a poslali fotky na e-mail. Tie si použili na svoje účely a odvtedy nám už nezdvihli telefón. Zavedením sumy za fotenie sa našťastie hlásia už len záujemci, ktorí to myslia vážne. Uvedomujú si, že všetko niečo stojí a za túto nízku sumu získajú profesionálne castingové fotografie, na mail vám budú chodiť ponuky a dostanete možnosť uspieť. Toto je všetko, čo agentúre platíte, ak chcete uspieť v reklamách, TV, komparze. Ostatné služby (ako vytvorenie profilu, aktualizácia mier, kontaktných údajov atď.) sú vždy zadarmo. Údaje ľahko zmeníte zaslaním mailu na agentura(zavináč)NoveTvare.sk. Pripíšte Vaše celé meno, ID-číslo (ak viete) a popíšte presne, aké údaje chcete zmeniť.

Podmienky 
Deti predškolského veku a osoby staršie ako 55 rokov budú počas registračného castingu braní prednostne na pohovor a fotenie.

Len s vyhovujúcimi castingovými fotografiami vám agentúra môže efektívne hľadať uplatnenie. Z toho dôvodu nepríjmame žiadne fotografie z dovoleniek, osláv či rodinných albumov. Rovnako ani staré či nevyhovujúce booky. Prihlásenie do agentúry platí na dobu neurčitú, kľudne aj na celý život. Upozoňujeme Vás, aby ste si fotky aktualizovali, keď radikálne zmeníte svoj výzor (farba a dĺžka vlasov, váha, viditeľné piercingy, tetovania atď.) alebo detičky podrastú. Dospelí by si mali aktualizovať fotky, ak sa dovtedy radikálne nezmenili, aspoň raz za tri roky, detičky častejšie, hneď ako sa radikálnejšie zmenia. 

Ak sa chcete dať prefotiť, stačí prísť na ktorýkoľvek z castingov, nemusíte sa dopredu hlásiť. Našim spolupracovníkom len uveďte, že idete na prefotenie. Vypíšete dotazník, kde uveďte aj aktualizované údaje o sebe, ak sa u vás niečo zmenilo. Cena prefotenia je 8 Eur. Fotky vámp pošleme na váš e-mail a zmeníme vo vašom profile. 
Ak svoje fotografie neaktualizujete podľa uvedených časových etáp, máme právo váš profil vymazať. Nemôžeme predsa ponúkať nafotené bábätko, ktoré má už v reálnom živote napríklad sedem rokov, alebo krátkovlasú čiernovlasú študenku, ktorá sa za tie roky zmenila na dlhonohú blondýnu. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu! 

"Váš malý krok k veľkému úspechu"--------------------------------------------------------------------------------------------- 
vip
Staňte sa VIP - ZADARMOVYPLŇTE TERAZ PRIHLASOVACÍ FORMULÁR
Kliknete SEM, a už teraz vyplňte prihlasovací formulár. Na Váš mail dostanete jeho elektronickú formu, ktorú si 1 krát vytlačte. Obe kópie prineste so sebou na casting. Sumy sa hradia vo vyššie uvedenej čiastke, získate však VIP služby navyše. Skráti sa Vaša doba čakania na minimum, Váš profil bude na stránke vytvorený skôr než ľuďom, ktorí sa rozhodnú dotazník vypísať na mieste.

Na každú osobu, ktorá sa chce k nám prihlásiť, treba vypísať dotazník zvlášť. Pri deťoch vyplňte ich údaje a kontakt (mobil+mail) uveďte na zákonného zástupcu.

Ak sa nemôžete zúčastniť ani jedného z castingov, sledujte stránku www.Nove-Tvare.sk naďalej alebo zadajte svoj mail sem, o ďalších termínoch Vás budeme radi informovať. Castingy sa konajú zväčša len vo veľkých krajských či okresných mestách. Najčastejšie v Bratislave, Banskej Bystrici, Žiline, Košiciach, Nitre. Iné mestá nie sú momentálne v pláne.

Prípadné otázky Vám radi zodpovieme na: agentura(zavináč)NoveTvare.sk, 0911 897 896.

PS: Predým než pôjdete na casting, prečítajte si dôležité informácie, ako sa máte pripraviť. Kliknite SEM.